
480 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна, Радіально-упорний, Упорна, Упорно-радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 23.8 мм |
| Основні | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Нове |
| Ширина | 13 мм |