
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник 6004 2RS — це надійний радіальний кульковий підшипник з подвійним гумовим ущільненням (2RS), що забезпечує захист від пилу, бруду та вологи. Ідеально підходить для використання в електродвигунах, насосах, побутовій техніці, велосипедах та промислових механізмах. Підшипник гарантує плавну та тиху роботу, мінімізує тертя і знос деталей, подовжуючи термін служби обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 12 мм |