
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник 6001 ZZ виробництва CX POLAND — це якісний радіальний кульковий підшипник, що забезпечує ефективну та надійну роботу механізмів. Завдяки двосторонньому металевому ущільненню (ZZ) підшипник захищений від пилу та бруду, що робить його ідеальним вибором для використання в різних умовах.
Підшипник 6001 ZZ CX POLAND ідеально підходить для використання в електродвигунах, насосах, вентиляторах, велосипедах та іншому обладнанні, де потрібна висока якість і довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 8 мм |