
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Манжета гідравлічна 24х12-6 PU – надійний ущільнювач для гідравлічних систем, що запобігає витоку робочої рідини та захищає циліндри від забруднень. Виготовлена з міцного поліуретану (PU), який забезпечує довговічність, зносостійкість та стійкість до високого тиску. Ідеально підходить для гідроциліндрів, насосів, пресів та промислового обладнання, де необхідне надійне і довготривале ущільнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXL |
| Вид манжети | Комірна |
| Робоче середовище | Агресивне середовище |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 12 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 24 мм |
| Висота манжети | 6 мм |
| Матеріал | Поліуретан |