
3 500 ₴
Опорні ролики SKF розроблені на основі голчастих або циліндричних роликопідшипників і випускаються в декількох виконаннях та варіантах для різних областей застосування:
- із сепаратором або без нього;
- з внутрішнім кільцем або без нього;
- з фланцевими кільцями або без них;
- З ущільненнями або без них;
- з різним профілем робочої поверхні зовнішнього кільця: сферичної форми у стандартному виконанні або циліндричної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |