
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |