
280 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |