
1 050 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 42.2 мм |