
150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Сальник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 120 °C |
| Мінімальна робоча температура | -30 °C |
| Робоче середовище | Агресивне середовище |
| Тип манжети | З пильником |
| Внутрішній діаметр манжети | 25 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 50.55 мм |
| Висота манжети | 10 мм |