
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Гумове
кільце O-ring NBR70 70×1.5 — надійна ущільнювальна деталь із нітрил-бутадієнової гуми (NBR) твердості 70 по Шору. Призначене для герметизації трубопроводів, насосів, клапанів, гідравлічних та пневматичних систем. Висока стійкість до масел, бензину та технічних рідин забезпечує довгий термін служби та надійну роботу навіть при високому тиску та температурних коливаннях.Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Gufero |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Робоче середовище | Агресивне середовище |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Товщина кільця | 1.5 мм |