
210 ₴
Підшип
ник 6002 2RS NSK — це радіальний кульковий підшипник закритого типу з двосторонніми гумовими ущільненнями (2RS), що забезпечує надійний захист від пилу, бруду та вологи. Використовується для підтримки обертання валів у механізмах при середніх та високих швидкостях, забезпечуючи стабільну та тиху роботу.Виготовлений із високоякісної хромової сталі, підшипник відзначається довговічністю, високою точністю і зносостійкістю. Застосовується в електродвигунах, побутовій техніці, електроінструментах, велосипедах, конвеєрних системах та промисловому обладнанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 9 мм |