
660 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Литва |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
| Основні | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Нове |
| Ширина | 45 мм |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
| Сумісність із маркою | Volkswagen |
| Сумісність із моделлю | Transporter |