
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Сальник або манжета розміром 35x72-10 — це ущільнювальний елемент, який запобігає витоку рідин і мастил, а також захищає вузли механізмів від потрапляння пилу, бруду та вологи. Він широко використовується в автомобільній техніці, промислових механізмах та сільськогосподарському обладнанні.
Внутрішній діаметр (d): 35 мм
Зовнішній діаметр (D): 72 мм
Висота (H): 10 мм
Матеріал:
Робочий температурний діапазон:
Тип ущільнення:
Призначення:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXL |
| Вид манжети | Армована |
| Тип манжети | З пильником |
| Робоче середовище | Агресивне середовище |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 35 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 72 мм |
| Висота манжети | 10 мм |